Η
εισήγηση τοποθέτησης των νέων Διευθυντών/τριών
από το διευρυμένο ΠΥΣΠΕ επιλογής Διευθυντών της Πρωτοβάθμιας Εκπ/σης
Ν. Δωδεκανήσου, σύμφωνα με τα μόρια του τελικού ενιαίου αξιολογικού πίνακα που συγκέντρωσαν οι
υποψήφιοι και σύμφωνα με τις δηλώσεις προτίμησής τους, έχει ως εξής:
Κενά
παραμένουν το Δημοτικό Σχολείο Βαθέος Καλύμνου, το Δημοτικο Σχολείο
Απερίου Καρπάθου και το 1ο Ειδικό Δημοτικό Σχολείο Καλύμνου τα οποία δεν
δηλώθηκαν από κανένα υποψήφιο Διευθυντή/ντρια.
Την Παρασκευή 28 Ιουλίου 2017 θα γίνει η τοποθέτηση με ΑΔΑ από την περιφερειακή διεύθυνση Α΄/θμιας & Β΄/θμιας εκπαίδευσης Νοτίου Αιγαίου και την Τρίτη 1 Αυγούστου 2017 θα γίνει η ανάληψη υπηρεσίας από τους νέους Διευθυντές/τριες.
Για τον τρόπο και τη διαδικασία της ανάληψης υπηρεσίας θα βγει ανακοίνωση από την Α΄/θμια Εκπ/ση Δωδεκανήσου στην ιστοσελίδα της.
A/A
|
Σχολική Μονάδα
|
Διευθυντής/ντρια
|
1
|
1ο ΔΣ ΡΟΔΟΥ
|
ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
|
2
|
2ο ΔΣ ΡΟΔΟΥ
|
ΚΑΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
|
3
|
3ο ΔΣ ΡΟΔΟΥ
|
ΣΤΟΥΠΠΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ
|
4
|
5ο ΔΣ ΡΟΔΟΥ
|
ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
|
5
|
6ο ΔΣ ΡΟΔΟΥ
|
ΛΕΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
|
6
|
7ο ΔΣ ΡΟΔΟΥ
|
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
|
7
|
8ο ΔΣ ΡΟΔΟΥ
|
ΠΙΠΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
|
8
|
11ο ΔΣ ΡΟΔΟΥ
|
ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ
|
9
|
12ο ΔΣ ΡΟΔΟΥ
|
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΚΑΛΙΟΠΗ
|
10
|
13ο ΔΣ ΡΟΔΟΥ
|
ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
|
11
|
14ο ΔΣ ΡΟΔΟΥ
|
ΜΑΚΡΟΓΙΑΝΝΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ
|
12
|
15ο ΔΣ ΡΟΔΟΥ
|
ΜΑΤΖΑΝΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
|
13
|
16ο ΔΣ ΡΟΔΟΥ
|
ΣΑΜΙΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
|
14
|
17ο ΔΣ ΡΟΔΟΥ
|
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
|
15
|
18ο ΔΣ ΡΟΔΟΥ
|
ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΘΗΝΑ
|
16
|
1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΣ ΡΟΔΟΥ
|
ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑ ΠΑΝΟΡΜΙΤΣΑ
|
17
|
ΕΙΔΙΚΟ Π.Π.Σ. ΡΟΔΟΥ
|
ΓΙΑΝΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
|
18
|
1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ Δ.Σ. ΡΟΔΟΥ
|
ΑΘΕΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ
|
19
|
2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ Δ.Σ. ΡΟΔΟΥ
|
ΜΑΝΤΙΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ
|
20
|
1ο ΔΣ ΣΓΟΥΡΟΥ ΡΟΔΟΥ
|
ΤΣΙΡΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
|
21
|
ΔΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΡΟΔΟΥ
|
ΖΗΝΤΡΟΥ ΚΕΡΑΣΙΝΑ
|
22
|
1ο ΔΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΡΟΔΟΥ
|
ΠΛΑΣΤΡΟΥΓΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
|
23
|
2ο ΔΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΡΟΔΟΥ
|
ΚΑΣΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
|
24
|
1ο ΔΣ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ
|
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
|
25
|
2ο ΔΣ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ
|
ΣΑΚΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
|
26
|
3ο ΔΣ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ
|
ΔΙΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
|
27
|
ΔΣ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
|
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
|
28
|
ΔΣ ΕΜΠΩΝΑ ΡΟΔΟΥ
|
ΛΑΖΑΚΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
|
29
|
1ο ΔΣ ΙΑΛΥΣΟΥ ΡΟΔΟΥ
|
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
|
30
|
2ο ΔΣ ΙΑΛΥΣΟΥ ΡΟΔΟΥ
|
ΝΙΣΥΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
|
31
|
3ο ΔΣ ΙΑΛΥΣΟΥ ΡΟΔΟΥ
|
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
|
32
|
1ο ΔΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΡΟΔΟΥ
|
ΠΟΖΑΠΑΛΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
|
33
|
2ο ΔΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΡΟΔΟΥ
|
ΣΑΒΒΑΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
|
34
|
ΔΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ ΡΟΔΟΥ
|
ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
|
35
|
1ο ΔΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
|
ΣΟΚΟΡΕΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
|
36
|
1ο ΔΣ ΛΑΡΔΟΥ ΡΟΔΟΥ
|
ΣΚΕΥΟΦΥΛΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
|
37
|
ΔΣ ΛΙΝΔΟΥ ΡΟΔΟΥ
|
ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
|
38
|
ΔΣ ΜΑΛΩΝΑΣ ΡΟΔΟΥ
|
ΚΟΥΤΡΩΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
|
39
|
ΔΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ ΡΟΔΟΥ
|
ΝΤΑΒΛΑΜΑΝΟΥ ΜΕΡΟΠΗ
|
40
|
ΔΣ ΜΑΣΑΡΩΝ ΡΟΔΟΥ
|
ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
|
41
|
ΔΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
|
ΝΤΕΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
|
42
|
ΔΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ ΡΟΔΟΥ
|
ΦΥΣΙΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
|
43
|
ΔΣ ΠΥΛΩΝΑΣ ΡΟΔΟΥ
|
ΔΙΑΚΑΝΤΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ
|
44
|
ΔΣ ΣΟΡΩΝΗΣ ΡΟΔΟΥ
|
ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
|
45
|
ΔΣ ΦΑΝΩΝ ΡΟΔΟΥ
|
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣ
|
46
|
ΔΣ ΨΙΝΘΟΥ ΡΟΔΟΥ
|
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
|
47
|
ΔΣ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ
|
ΠΕΡΔΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
|
48
|
1ο ΔΣ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
|
ΜΠΙΛΛΗΡΗ ΕΥΔΟΚΙΑ
|
49
|
2ο ΔΣ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
|
ΘΕΟΦΙΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
|
50
|
3ο ΔΣ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
|
ΣΤΑΛΑ ΣΕΒΑΣΤΗ
|
51
|
5ο ΔΣ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
|
ΡΟΓΑΛΙΔΗ ΒΑΡΒΑΡΑ
|
52
|
6ο ΔΣ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
|
ΜΑΓΡΙΠΛΗ ΕΙΡΗΝΗ
|
54
|
1ο ΔΣ ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
|
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΝΟΜΙΚΟΣ
|
55
|
2ο ΔΣ ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
|
ΜΑΣΤΡΟΚΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
|
57
|
ΔΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
|
ΑΛΑΧΟΥΖΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
|
58
|
1ο ΔΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
|
ΜΑΡΚΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
|
59
|
2ο ΔΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
|
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
|
61
|
ΔΣ ΚΑΣΟΥ
|
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
|
62
|
1ο ΔΣ ΚΩ
|
ΨΥΡΗ ΜΑΡΙΑ
|
63
|
2ο ΔΣ ΚΩ
|
ΓΑΜΒΡΕΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
|
64
|
3ο ΔΣ ΚΩ
|
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ
|
65
|
4ο ΔΣ ΚΩ
|
ΧΑΣΑΠΛΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
|
66
|
5ο ΔΣ ΚΩ
|
ΔΙΑΚΟΜΑΝΩΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
|
67
|
6ο ΔΣ ΚΩ
|
ΦΟΥΝΤΩΤΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
|
68
|
7ο ΔΣ ΚΩ
|
ΚΟΥΤΣΟΥΤΗ ΕΙΡΗΝΗ
|
69
|
ΔΣ ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ ΚΩ
|
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
|
70
|
ΔΣ ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
|
ΡΕΒΕΛΑ
ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ
|
71
|
ΔΣ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ ΚΩ
|
ΙΕΡΟΜΝΗΜΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
|
72
|
ΔΣ ΚΕΦΑΛΟΥ ΚΩ
|
ΜΠΙΝΙΑ ΕΥΑΝΘΙΑ
|
73
|
1ο ΔΣ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
|
ΧΑΤΖΗΔΑΥΙΔ ΕΙΡΗΝΗ
|
74
|
ΔΣ ΛΕΙΨΩΝ
|
ΓΕΡΜΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
|
75
|
ΔΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΕΡΟΥ
|
ΚΙΝΕΒΙΖΙΔΟΥ ΣΙΜΕΛΑ
|
76
|
ΔΣ ΑΛΙΝΤΩΝ ΛΕΡΟΥ
|
ΧΑΤΖΗΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
|
77
|
ΔΣ ΛΑΚΚΙΟΥ ΛΕΡΟΥ
|
ΖΕΡΒΟΥ ΣΟΦΙΑ
|
78
|
ΔΣ ΞΗΡΟΚΑΜΠΟΥ ΛΕΡΟΥ
|
ΚΑΡΠΑΘΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
|
79
|
ΔΣ ΜΑΝΔΡΑΚΙΟΥ ΝΙΣΥΡΟΥ
|
ΤΣΟΥΛΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
|
80
|
ΔΣ ΣΚΑΛΑΣ ΠΑΤΜΟΥ
|
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
|
81
|
1ο ΔΣ ΣΥΜΗΣ
|
ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
|
82
|
2ο ΔΣ ΣΥΜΗΣ
|
ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΝΝΑ
|
Την Παρασκευή 28 Ιουλίου 2017 θα γίνει η τοποθέτηση με ΑΔΑ από την περιφερειακή διεύθυνση Α΄/θμιας & Β΄/θμιας εκπαίδευσης Νοτίου Αιγαίου και την Τρίτη 1 Αυγούστου 2017 θα γίνει η ανάληψη υπηρεσίας από τους νέους Διευθυντές/τριες.
Για τον τρόπο και τη διαδικασία της ανάληψης υπηρεσίας θα βγει ανακοίνωση από την Α΄/θμια Εκπ/ση Δωδεκανήσου στην ιστοσελίδα της.